Ethereum Yatırımcıları Rekor Kıran Ücretler Ödüyor

Ethereum
Ethereum

NFT’ler tekrar popüler hale geldikçe Ethereum ücretleri tekrar yükseldi. Glassnode verilerine göre, Eylül ayından bu yana kazanılan değerinin yarısından fazlasını kaybetmesine rağmen, Ethereum’un ücretleri, Ödenen Toplam Ücret metriği ile rekor seviyelere ulaştı. Verilerin gösterdiği gibi, piyasada ödenen ücretlerin değeri Aralık ayında en yüksek noktasına ulaştı ve muhtemelen geçen ayın rekorunu da kıracak.

Ödenen ücretlerin değerindeki artış, büyük olasılıkla NFT endüstrisinin popülaritesindeki ani artışa bağlıdır. CoinMetrics, Ethereum ağındaki NFT projelerinin etkinliğinin, yeni yılda yaklaşık 250.000 işlemle güçlü bir başlangıç ​​gösterdiğini bildirdi. Aslında 2022, Eylül ayında ulaşılan 2021 günlük 240.000 işlem rekorunu çoktan geçti. Ek olarak, NFT topluluğu, Çin NFT projelerinde aşırı popülerlik artışlarına tanık oldu. Kripto ve madencilik endüstrisini yasaklamasına rağmen, ülke hala NFT’leri yasal görüyor ve hatta kendi Metaverse projelerini dünyaya sunmaya hazır.

binance


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz