Ethereum Vakfı 90 Milyon Dolarlık Token Taşıdı

Ethereum
Ethereum

Ethereum blok zinciri gezginine göre, Ethereum Vakfı, 90 milyon dolar değerinde Ethereum parasını merkezi borsa Kraken’e aktardı. Ethereum Vakfı, kuruluşun faaliyetlerini destekleyen fiat para birimlerini almak için kripto fonlarını sürekli olarak sattığından, işlemin kendisi olağandışı bir şey değil. Ancak kullanıcıların çoğunluğunun asıl endişesi, vakfın seçtiği zamanlamadır.

Ethereum’un piyasa geçmişine ve zincir üstü verilere göre, vakıf varlıklarını bir sonraki yerel zirveye yakın %3-5 oranında satma eğilimindedir. Vakfın sattığı miktar, Ethereum’un günlük işlem hacminin %0,1’ine bile ulaşmıyor; dolayısıyla fiyatı doğrudan etkileyemez. Ethereum Vakfı, ağı güncellemeyi, sürdürmeyi ve sürekli geliştirmeyi içeren Ethereum ekosisteminin desteğine adanmış bir organizasyondur. Şirket, ekosistemi yönlendirmek veya kontrol etmek için değil, yalnızca ekosistemi desteklemek için var olduğunu iddia ediyor.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz