Ethereum Vadeli İşlemlerleri Tasfiyelerde Lider Konumda

Ethereum
Ethereum

Son 24 saatte, son aylardaki en büyük kripto piyasası düşüşlerinden biri yaşandı. Birden fazla kaynaktan alınan verilere göre, kripto para piyasaları toplam sermayelerinin %16’sından fazlasını kaybettiğinden, Ethereum vadeli işlemleri son 24 saat içinde likidasyon kayıplarına yol açtı.

Ethereum vadeli işlem traderları, varlık 1.900 dolar seviyesinin altına düşerek %22 kaybederken tasfiyelere 333 milyon dolar kaybetti. Bu, tüm kriptolar arasında en yüksek olanıydı. Bununla birlikte Bitcoin vadeli işlemlerinde 330 milyon dolarlık kayıp ve Terra’nın LUNA’sını takip eden vadeli işlemlerde 130 milyon dolarlık kayıp yaşandı. Kayıplar, son 24 saatte 1,2 milyar doları aşarak bu yıl şimdiye kadarki en yüksek seviye oldu. Bitcoin %11, BNB Chain’in BNB’si %26 ve Solana %37 kaybetti. Terra’nın LUNA’sı, piyasa değeri ile ilk on kriptodan 81. sıraya düştü, son 24 saatte %96 düşüşle 40 sentin altına geriledi.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz