Ethereum Ücretleri Güncelleme Öncesi Düştü

Ethereum (ETH)
Ethereum (ETH)

Ethereum ücretleri önemli ölçüde düştü, ancak Merge güncellemesinin ağın ölçekleme sorunlarını çözmesi beklenmemeli. Blockchain veri platformu Dune Analytics tarafından sağlanan verilere göre, Ethereum’un yedi günlük ortalama ücreti 2022’de en düşük seviyeye ulaştı ve sadece 16.98477 Gwei’ye düştü. En iyi kripto para biriminin fiyatının geçen ay önemli bir ralli yaşamasına rağmen, Ethereum ücretleri nispeten düşük kaldı. Pazar günü, Bitcoin fiyatı, daha düşük bir seviyeye geri dönmeden önce Haziran ayının başından bu yana en yüksek seviye olan 1,664 dolara yükseldi.

Son fiyat artışı, ağın proof of stake (PoS) algoritmasına geçmesine izin verecek olan, merakla beklenen Merge yükseltmesinin zirvesinde geldi. Ethereum 2.0, ikinci en büyük kripto para biriminin hesaplama yoğun çalışma kanıtı yinelemesine kıyasla çok daha az enerji tüketecek olsa da, Merge gas ücretlerini hemen azaltmayacaktır.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!
Önceki İçerikEthereum Yüzde 10 Düştü ve Tasfiyelerde 100 Milyon Dolara Ulaştı
Sonraki İçerikRipple, Havale Teknolojisini Filipinler’e Genişletiyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz