Ethereum Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Ulaştı

En büyük ikinci kripto para birimi olan Ethereum (ETH) kısa süre önce tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 2.600 doları aşmayı başardı. Piyasa toparlanması sırasında Ethereum ağı önemli bir yükseliş kaydetti. Avrupa Yatırım Bankası’nın Ethereum ağı üzerinden 2 yıllık dijital tahvil yayınlayacağını açıklaması Ethereum’un yükselişini tetikledi.

Bloomberg tarafından aktarılan son habere göre, Avrupa Birliği’nin Lüksemburg merkezli borç verme kolu olan Avrupa Yatırım Bankası, Ethereum Blockchain’i üzerinden 2 yıllık dijital tahvil yayınlayacağını açıkladı. Avrupa Yatırım Bankası’nın bunu Goldman Sachs, Santander Group ve Societe Generale gibi bankacılık devleri aracılığıyla yapacağı belirtildi. Haberin ardından Global Macro Investor and Real Vision Group CEO’su Raoul Pal konu ile ilgili olarak kripto para benimsemesinin ışık hızından daha hızlı ilerlediğini ifade etti.

binance


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!
Önceki İçerikİran İthalat İçin Kripto Para Kullanılmasına İzin Verdi
Sonraki İçerikNexon 100 Milyon Dolar Değerinde Bitcoin Satın Aldı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz