Ethereum Ticaret Hacminin Bitcoin’i Geçmesinin 3 Nedeni

ABD merkezli kripto borsası Coinbase’in CFO’su Alesia Haas, Ethereum ticaret hacminin Bitcoin’e kıyasla büyümesinin üç nedene bağlı olduğuna inanıyor. CNBC Squawk Box programına katılan Haas’a göre Ethereum tabanlı non fungible token (NFT’lerin) büyümesi, Ethereum 2.0 mevduat sözleşmesinde kilitlenen ETH hacmi ve ağın proof of work (PoW) algoritmasından proof of stake (PoS) algoritmasına kademeli geçişi Ethereum ticaret hacminin Bitcoin’i geride bırakmasına neden oldu.

Coinbase’e daha fazla kurumsal para girişi mi yoksa bireysel yatırımcılardan nakit girişi mi göreceği sorulduğunda, bunun kurumsal olması muhtemel olduğunu söyledi. Haas Coinbase borsasının, Tesla ve SpaceX dahil olmak üzere kurumsal müşterileri derin bağ kurduğunu ifade etti. CFO ayrıca Coinbase’in borsa faaliyete başladığından beri hiçbir zaman hacker saldırısına maruz kalmadığını ve yatırımcılarının kripto paralarından hiçbirini kaybetmediğini takdir ettiğini belirtti.

binance


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz