Ethereum Tabanlı Kart Oyunu 5 Milyon Doları Topladı

TechCrunch’a göre, Horizon Blockchain Games, SkyWeaver oyunları için 5 milyon dolarlık sermaye topladı. Başlıca yatırımcılar ConsenSys, Digital Currency Group, Polychain Capital, Golden Ventures ve CMT Digital ve Initialized Capital’i içeriyordu. Yapılan açıklamaya göre SkyWeaver, Ethereum tabanlı dijital ve fiziksel tahsil edilebilir kart oyunlarının en iyi yönlerini birleştiren, ücretsiz oynanabilen bir ticaret kartı oyunudur. Toplanan bu sermaye sayesinde oyun kapalı beta testine devam edebilecek.

Şirket CEO’su Peter Kieltyka, SkyWeaver’ı mümkün kılmak amacıyla, Ethereum için bir dizi yeni protokol ve işlem altyapısı geliştirdiklerini söyleyerek Blockchain oyunlarına kolay erişim sağlayacaklarını duyurdu. Blockchain oyunları henüz ana akım haline gelmedi çünkü birçok kullanıcının oyunu oynaması için kendi kripto cüzdanlarına  sahip olması gerekiyor. Bu nedenle Kieltyka kullanıcıların kendi cüzdanlarını kullanmaya bir alternatif sağlayarak bu endişeleri gidermeye çalışıyor.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz