Ethereum Son İki Yılın En Yüksek Seviyesine Ulaştı

Ethereum (ETH) fiyatı iki yılın en yüksek seviyesine yükseldi. Ethereum vadeli işlem sözleşmelerinin toplam değerinin rekor kırması da Ethereum rallisinin devam edeceğine işaret ediyor olabilir. Crryptowatch’tan gelen verilere göre 15 Ağustos tarihinde ikinci en büyük kripto para olan Ethereum son iki yılın en yüksek seviyesi olan 445 dolara ulaştı.

Bununla birlikte kripto para analistleri Ethereum fiyatının yükselişe devam edeceğini ve önümüzdeki günlerde daha fazla kazanç görülebileceğini tahmin etti. “Satoshi Flipper” adlı trader Ethereum için 780 dolara kadar sert bir direnç olmadığını belirtti. Ayrıca trader Ethereum’un boğa koşusuna yeni başladığını söyledi.

binance

“Byzantine General”  isimli bir başka trader ise Ethereum vadeli işlem sözleşmelerinin toplam değerinin rekor kırdığını hatırlattı ve bu durumun Ethereum fiyatını olumlu bir şekilde etkileyeceğini vurguladı. Ayrıca trader henüz Ethereum’un büyük hamlesini görmediğimizi söyledi.


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz