Ethereum Rekora Koşuyor

En büyük altcoin olan Ethereum (ETH) son bir ayda %50’lik bir yükseliş kaydetti. Şimdilerde 1.335 dolardan işlem gören Ethereum böylelikle tüm zamanların en yüksek seviyesine yaklaşmış oldu. Messari’den alınan en son verilere göre, Ethereum işlemleri Ocak ayında 12 milyar dolara yükseldi.

Araştırmacı Ryan Watkins, Ethereum’un yükseliş eğiliminin parabolik hale geldiğinden söz etti ve Ethereum’un artık günlük olarak Bitcoin’den 3 milyar dolar daha fazla işlem gerçekleştirdiğini belirtti. Bununla birlikte ETH 2.0’a olan güven ve yatırımlar her geçen gün artıyor. Mevcut fiyatlarla, ETH 2.0 hissesi 3.4 milyar dolara ulaştı. Ayrıca son Layer 2 lansmanlarının ve platformlarının sayısı Ethereum’un yükselişe geçmesine neden oldu. BitInfoCharts’a göre ortalama ETH işlem fiyatı şu anda 6.70 dolar, bu nedenle daha hızlı ve daha ucuz çözümler yüksek talep görüyor.

binance


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!
Önceki İçerikRuffer Şirketi Bitcoin’e 745 Milyon Dolarlık Yatırım Yaptı
Sonraki İçerikCoinShares 200 Milyon Dolarlık Bitcoin ETP Başlatıyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz