Ethereum Neden Yükseliyor?

Ethereum’un ani fiyat artışı şu anda herkesin dikkatini çekmiş durumda. Peki Ethereum’daki bu ralli spekülatif satın alımdan daha fazlası olabilir mi ?

Kripto analiz şirketi Glassnode tarafından sağlanan verilere göre, Ethereum’un etkileyici fiyat hareketlerine bazı önemli göstergeler eşlik etti. Sadece bir hafta içinde aktif adres sayısı % 26.7 artarken, ETH işlemleri % 20.77 yükseldi. Bu durum son dönemdeki Ethereum fiyat yükselişinin sadece spekülasyona bağlı olmadığını göstermesi açısından önemli. Ayrıca aynı şey Bitcoin (BTC) için de geçerli, lider kripto yakın zamanda yeni oluşturulan adreslerde bir artış yaşadı.

binance

Ethereum fiyatı yakın zamanda yılın en yüksek seviyesi 283 dolara ulaştı. Önde gelen altcoin, yılın başından bu yana % 140’tan fazla arttı. Kripto analisti Edward Moya, ETH’nin 440 dolara kadar fırlayabileceğini söyledi. Ancak, analist ETH’nin şu anda aşırı derecede satın alındığı düşünülürse, düzeltme gelebileceği konusunda da uyardı.


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz