Ethereum Kurucu Ortağı, Elon Musk’ı Eleştirdi

Ethereum kurucu ortağı Anthony Di Iorio, BNN Bloomberg ile yakın tarihli bir röportajda Tesla CEO’su Elon Musk ile olan memnuniyetsizliğini dile getirdi. İkinci en büyük kripto para birimini kurduktan sonra, şimdi hayırseverlik işlerine odaklanan Di Iorio, Musk gibi insanların potansiyel olarak büyük miktarda değişim yaratabileceğini belirtti ve daha ciddi şeylere odaklanmaları gerektiğini söyledi. Di Iorio, etkili kişilerin komik olmaya çalışmak yerine kitleleri kripto hakkında eğitmeye odaklanması gerektiğine inanıyor.

Portföyünde Ethereum bulunan Musk, şaka kripto para birimi Dogecoin’i teşvik ettiği ve Mayıs ayı başlarında piyasa kapitalizasyonunu şaşırtıcı bir şekilde 90 milyar dolara çıkarmaya yardımcı olduğu için kripto para birimi topluluğunun tepkisini çekti. Bilindiği üzere milyarder yaptığı açıklamalarla kripto para piyasasını büyük oranda etkiledi. Ancak son düzeltmeden bu yana sosyal medya üzerinde kripto paralarla ilgili çok aktif olmadı.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz