Ethereum Karlılığı %70’e Yakın

Ethereum
Ethereum

İkinci en büyük kripto para birimi, değerinin yarısını kaybetmesine rağmen hala kârlılığını koruyor. Piyasadaki en büyük ikinci kripto para biriminin karlılığı, son iki hafta içinde gerçekleşen önemli %50 düzeltmesinden sonra bile ortalamanın üzerinde yüksek kaldı. IntoTheBlock verilerine göre, altcoin’e yatırılan tüm fonların %67’si, Ether’in 2.500 doların altına düşmesinden sonra bile kârlı kalmaya devam etti, bu da piyasanın çoğunluğunun kripto parayı 3.000 doların altında satın aldığını gösterdi. Ayrıca Ethereum sahiplerini çoğu yatırımlarını en son boğa koşusundan önce gerçekleştiği için uzun vadeli bir varlık olmaya devam ediyor.

Verilerin gösterdiği gibi, tüm altcoin sahiplerinin %59’undan fazlası bir yıl önce ilk pozisyonlarını açtı. Tüm Ethereum sahiplerinin yaklaşık %60’ı uzun vadeli yatırımcılar olsa da, bunların %35’i bir yıldan daha kısa bir süre önce Ethereum’u elinde tutmaya başladı ve bu, büyük olasılıkla tüm zamanların en yüksek seviyesine yükselişinin ortasında varlığa girdiklerini gösterdi.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz