Ethereum İşlem Ücretleri Düşüyor

Son zamanlarda Ethereum’un kullanımı daha ucuz hale geldi. Ethereum işlem ücretleri 28 Ağustos’tan bu yana görülmemiş seviyelere düştü. Etherscan’a göre Ethereum’da bir işlemin ortalama maliyeti şu anda 12.2 dolar. Her işlem için ödenen ve çoğunlukla ağ tarafından yakılan ücretler günün saatine bağlı olarak artar. BitInfoCharts’a göre dünün tamamı için ortalama işlem ücreti 29 dolardı.

NFT piyasası çılgına döndüğü ve ETH fiyatı yükselmeye başladığı için son birkaç hafta içinde ücretler arttı. Ancak NonFungible.com’a göre NFT satışlarının yedi günlük ortalaması 29 Ağustos’tan bu yana dün 1 milyar dolardan 217 milyon dolara düştü. Bu sayede günlük satışlar daha da düştü. 28 Ağustos’ta 267 milyon dolarlık NFT’nin satıldığı büyük bir ticaret artışından sonra, ticaret dün 7 milyon dolara düştü. Ethereum fiyatı da benzer bir yol izledi. ETH, Ağustos sonunda 3.200 dolardan 3 Eylül’e kadar 4.000 doların biraz altına yükseldi. Ancak geçtiğimiz gün yaşanan piyasa çöküşünde ETH yeniden 3.200 dolara geriledi.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz