Ethereum İşlem Ücretleri Aylık En Düşük Seviyeye Geriledi

Ethereum işlem ücretleri bugün yeni aylık en düşük seviyeye geriledi. ETH gas ücretleri Pazar günü 10 gwei’ye düştü. Bu, Mayıs ayında görülen büyük bir fiyat düzeltmesinin arkasından yaşandı. Ethereum, Mayıs ayında fiyatta %60 düşüş gördü. Bununla birlikte, kripto para birimi o zamandan beri Haziran ayında %54 oranında iyileşti.

Ethereum daha önce NFT ve DeFi piyasasının yükselişi sayesinde Mayıs ayında tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 4.300 dolara ulaşmıştı. Bu sırada Ethereum işlem ücretlerinde de büyük bir artış görüldü. Talep, yavaş işlemler için gaz ücretlerini 200 gwei’ye yükseltti ve hızlı işlemler yaklaşık 500 gwei’de gerçekleşti. Mevcut Ethereum düşüşünde ise Etherscan’a göre, Ethereum işlemleri 10 gwei veya 0,57 dolar gibi düşük bir ücretle gerçekleşti. Bir noktada işlemler 5 gwei’ye düştü. Bu arada ETH güncellemelerinin işlem ücretlerini ölçeklendirmesi bekleniyor.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz