Ethereum Fiyatı 500 Dolara Çok Yakın

Son zamanlarda 400 Dolarlık güçlü direnç seviyesinin üzerine çıkan ikinci en büyük kripto para birimi Ethereum (ETH), 500 dolara doğru ilerliyor. Ethereum geçtiğimiz beş haftada 220 dolardan 445 dolara kadar yükseldi ve bu durum son 18 ayda altcoin için en büyük artışlardan biri. Şimdilerde 461 dolardan işlem gören Ethereum 500 dolarlık güçlü direnç seviyesine oldukça yakın. Bu arada Ethereum yükseliş momentumu için çok önemli olan 100 günlük ve 200 günlük hareketli ortalamaların üzerinde yükseliyor. Ether bu hareketli ortalamaların üzerinde desteği sürdürdüğü sürece, daha fazla yükselişin devam etmesi beklenebilir.

Kripto Michael isimli kripto para analistine göre Ethereum’un 396-410 dolar alanında desteği sürdürdüğü sürece, daha fazla yükselerek 500 dolara ulaşması muhtemeldir. Öte yandan Ethereum fiyatı mevcut direnç bölgesinde reddedilirse ve destek için 396-408 dolarlık alanı tutamazsa, daha fazla düşüş kaydedebilir.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz