Ethereum (ETH) Sözleşme Varlıkları 14 Milyar Dolarla Rekora Ulaştı

0
93
Ethereum (ETH)
Ethereum (ETH)

Ethereum (ETH) sözleşme varlıkları 14 milyar doları aşarak rekor seviyeye ulaştı. CoinGlass tarafından bildirilen bu veriler, önde gelen borsalardan önemli katkıları vurguluyor: Binance 5,54 milyar dolar, Bybit 3,1 milyar dolar ve OKX 2 milyar dolar. Bu etkileyici dolar değerine rağmen, toplam ETH sözleşme varlıkları 3,83 milyon ETH’ye ulaşıyor ve bu hala 2022’de görülen beş milyon ETH zirvesinin altında.

ETH sözleşme varlıklarındaki artış, son 24 saatte %18,53 artışla 3.676 dolara ulaşan Ethereum fiyatındaki önemli artışla aynı zamana denk geliyor. Ethereum’un bu fiyat artışına 24 saatlik işlem hacminde %247,20 artışla dramatik bir artış eşlik etti ve şu anda 38,73 milyar dolara yükseldi.

ETH’nin fiyat ve sözleşme varlıklarındaki bu son artış, spot Ethereum borsa yatırım fonlarının (ETF’ler) 23 Mayıs’a kadar potansiyel olarak onaylanacağına dair spekülasyonların arttığı bir dönemde geldi. Bu iyimserlik, bu tür finansal ürünlerin onayına ilişkin aylardır süren şüpheciliğin ardından geldi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz