Ethereum Yüzde 10 Düştü ve Tasfiyelerde 100 Milyon Dolara Ulaştı

Asya piyasalarının açılmasından sonra piyasadaki en büyük ikinci kripto para biriminin fiyatı büyük ölçüde düştüğü için Ethereum’un toparlanma rallisi beklenmedik bir şekilde sona erdi. Alex Kruger tarafından paylaşılan grafiğe göre ayılar aktif olarak ETH varlıklarını satmaya başladıkça piyasada nispeten büyük bir satış hacmi görüldü ve Ethereum pazarındaki tasfiye hacmi neredeyse 100 milyon dolara çıkardı.

binance

Bir gün içinde Ether, değerinin neredeyse %10’unu kaybetti ve bu da kripto para biriminin 1.600 dolar eşiğini kırmak için üçüncü başarısız girişimini işaret etti. ETH, 50 günlük hareketli ortalamanın üzerinde bir yer edinmeyi başarsa da, ETH yeni zirvelere ulaşamadığı için toparlanma rallisi sonlandı. Şimdilerde Ethereum 1.525 dolar civarında mücadele ediyor ve konsolide oluyor, son 24 saatte değerinin %5’inden fazlasını ve dünün en yüksek seviyesinden %10’unu kaybediyor.


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!
Önceki İçerikCardano (ADA) %8 Arttı
Sonraki İçerikEthereum Ücretleri Güncelleme Öncesi Düştü

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz