Ethereum Delist Ediliyor!

Bu aralar sık sık duyduğumuz borsalardan delist edilme haberlerine bu sefer şaşırtıcı bir şekilde Ethereum da eklendi. İngiltere merkezli kripto para borsası olan Coinfloor borsası Ethereum’u delist etme kararı aldı.

Borsa bu karara gerekçe olarak Ethereum’un sık sık hardforka gitmesini gösterdi ve bununla alakalı teknik desteği artık veremeyeceklerini belirtti. Aslında borsanın aldığı bu tutum sadece Ethereum’a özel değil; Coinfloor borsası Ocak ayından itibaren sadece Bitcoin alınıp satılan bir borsa haline gelecek.

binance

Geçtiğimiz hardforklar sürecinde de Ethereum’la alakalı olarak birçok geliştirici sürekli değişen platform yüzünden kalıcı geliştirmeler yapmakta zorlandıklarından bahsetmişti.

2020 yılı içersinde Ethereum 2.0 (Serenity) sürecinde oldukça önemli güncellemeler yapılacak. Birçok uzmanın görüşüne göre Ethereum’daki bu süreç oldukça uzun sürebilir ve yıllarca devam edebilir.


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!
Önceki İçerikRusya Devlet Kuruluşlarının Bilgisayarlarına Kripto Para Madenciliği İçin Sızdılar
Sonraki İçerikOKEx’den Yeni Bir Özellik Geliyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz