Ethereum Deflasyonist Bir Hafta Geçiriyor

Ethereum (ETH)
Ethereum (ETH)

Basılandan 35 milyon dolar daha fazla Ethereum (ETH) tokeni yakıldığı için, bu hafta kripto para deflasyonist bir hafta geçiriyor. NFT endüstrisinin popülaritesindeki bir başka artışla birlikte, Ethereum ağı üzerindeki yük katlanarak arttı ve bu da tıkanıklık dönemlerinde 200-300 Gwei’ye ulaşan işlem ücretlerine neden oldu. Yüksek gas ücretleri ile her gün daha fazla ETH yakıldı.

WatchTheBurn hizmetine göre, Ethereum şu anda her gün yaklaşık 17.000 ETH yakıyor. Son bir saatte yakılan kripto paraların sayısı 600’ü buldu ve bu da 2 milyon dolardan fazlaya tekabül ediyor. Yakma izleyicisinin önerdiği gibi, son yedi gün içinde 10.000’den fazla ETH ihraç edilmek yerine yakıldı. Glassnode daha önce ETH madencilerinin gelirlerinin iki ayın en yüksek seviyesine ulaştığını bildirmişti. Diğer zincir üstü göstergeler, Ethereum’un ağ etkinliğinin arttığını ve yılın başından beri daha fazla adresin coin gönderip aldığını gösterdi.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz