Ethereum Cüzdan Adresleri Son Zamanlarda Büyük Bir Yükseliş Yaşıyor

Analiz şirketi Glassnode’un son verilerine göre, Ethereum adres sayısı kısa sürede büyük bir yükseliş yaşadı. İkinci en popüler kripto para olan Ethereum bu yılın Şubat ayında 290 dolara yükseldiğinden beri genellikle düşüş eğilimi göstermekte ve şimdilerde 206 dolardan işlem görmekte. Bununla birlikte Bitcoin’in 10.000 dolar üzerine yükselememesi nedeniyle tüm piyasa aşağı yönlü bir hareket gösterebilir. Bu durum Ethereum için ciddi bir sorun yaratabilir.

binance

Ancak tüm bu olumsuzluklar yatırımcıların Ethereum almasına engel değil. Glassnode’un yayınladığı verilere göre, 100’den fazla Ethereum token’i bulunan adreslerin sayısı tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. Ayrıca Grayscale Investments tarafınfan yayınlanan veriler de Ethereum Trust’ın 23.6 kat arttığını ve böylelikle kurumsal yatırımcılar arasında da benzer bir birikim eğilimi olduğunu belirtti.


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz