Ethereum Classic Yeniden Yüzde 51 Saldırısının Kurbanı Oldu

Ethereum Classic (ETC) ağı, başka bir %51 saldırısına uğradı ve 7 binden fazla blokun yeniden düzenlenmesine neden oldu. Ethereum Classic Twitter hesabı bu ay üçüncü kez düzenlenen %51 saldırısını doğruladı. Hatırlayacağınız üzere ETC geliştiricileri geçtiğimiz hafta saldırıların tekrarlanmaması adına yeni bir plan ortaya koymuştu.

Üç ila altı ay boyunca ağ mimarisinde uzun vadeli değişikliklerin uygulanması öneren grup bunları hayata geçiremeden bir kez daha %51 saldırısının kurbanı oldu. Bununla birlikte Ethereum Classic ağında sürekli gerçekleşen saldırılar bazı borsaları alarma geçirdi. Örneğin dünyanın en iyi borsalarından biri olan OKEx, kısa süre önce ağın güvenliğini ve istikrarını iyileştirmek için adımlar atmadıkça Ethereum Classic ağını tamamen borsasından kaldırabileceğini açıklamıştı. Dün gerçekleştirilen saldırının ardından OKEx borsasının ne yapacağı merak konusu.

binance


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz