Ethereum Classic Hash Oranı Arttı

Ethereum Classic
Ethereum Classic

Ethereum Classic, Birleştirme yayına girdikten sonra benzeri görülmemiş bir hash oranı artışı görüyor. Ethereum Classic, Ethereum’un proof of work algoritmasından proof of stake algoritmasına geçtiği gün hash oranında büyük bir artış gördü. Açıkçası, bunun arkasındaki ana neden, madencilerin alternatif ağlara büyük ölçüde göç etmesidir. Sadece 24 saat içinde, Ethereum Classic ağdaki hash oranında %100’lük büyük bir artış gördü ve hash oranı hiçbir zaman yaklaşık 100 TH/s’den 200 TH/s’ye yükseldi.

Son birkaç gün içinde, Ethereum hash oranının üç ana varisi olan Ravencoin, Ethereum Classic ve ETHPOW gibi ağlarda madencilik gücünde kademeli bir artış kaydedildi. Ağdaki madenci sayısındaki hızlı artışa rağmen, Ethereum Classic’in fiyatı, beklenmedik şekilde yüksek enflasyon verisinin yayınlanmasından sonra büyük ölçüde değişen yatırımcıların hissini takip ediyor gibi görünüyor.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!
Önceki İçerikVitalik Buterin Birleşmeyi Kutluyor
Sonraki İçerikTwitter, Ethereum Birleşmesine Tepki Verdi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz