Ethereum Classic, Birleşme Sonrası %23 Düştü

Ethereum Classic
Ethereum Classic

Kripto ayı piyasası dijital varlıkların fiyatını düşürmeye devam ederken, Ethereum Merge güncellemesi sonrası Ethereum Classic ve Ravencoin, çift haneli kayıplar görüyor. Ethereum Classic’in fiyatı, birleşmeyi takip eden haftada %23.4 düştü. CoinGecko’dan alınan verilere göre, şu anda proof of stake algoritmasına geçen Ethereum’un proof of work algoritmasında çalışan hard forku Ethereum Classic’in fiyatı birleşme günü olan 15 Eylül 2022’de 38.93 dolardan bugün 29.39 dolara düştü.

Ethereum Classic’in hash oranı, birleşme gününde bir önceki gün 58.12 TH’den saniyede 223.32 TH’ye yükseldi. Madencilik veri sitesi CoinWarz’a göre, o zamandan beri hash oranı saniyede 160.32 TH’ye düştü. Ravencoin gibi diğer proof of work blok zincirleri, Ethereum Classic ile benzer bir dinamik gösterdi. CoinGecko’ya göre Ravencoin’in fiyatı 15 Eylül 2022’de 0,06 ABD dolarından bugün 0,03 ABD dolarına birleşmeden bu yana %43.1 düştü.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!
Önceki İçerikRipple, I-Remit ile Ortaklığını Genişletiyor
Sonraki İçerikSHIB Yanma Oranı Yüzde 1,502 Arttı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz