Ethereum Borsa Çıkışları Rekor Kırdı

Ethereum
Ethereum

Ethereum’un Ekim ayının başında başlayan %70’lik koşusu, haftanın başında sektörü vuran küresel kripto para piyasası düzeltmesiyle sonuçlandı. Ancak zincirleme verilere göre, balinalar Ethereum’u dipten satın almakan memnun. Ethereum borsa çıkışları göstergesine göre, yatırımcılar şu anda fonlarını daha önce hiç görülmemiş oranlarda borsalardan uzaklaştırıyor. Göstergedeki hacim, Ethereum ağı için rekor olan 100 milyon dolardan fazlaya ulaştı.

Bir önceki ATH’ye yılın ortasında, yani yaz aylarında ulaşıldı. Bir düzeltme piyasaya çıktıktan sonra, Ethereum daha önce kazandığı değerinin %55’ini kaybetti. Piyasa toparlanmaya başladığında, Ethereum sahipleri pozisyonlarını satmak yerine elinde tutmaya karar vererek borsa çıkışları yükselmeye başladı. Mevcut verilere göre, trader’ların henüz varlıklarını satmaya başlamamış olması, piyasa için güçlü bir pozitif sinyal olabilir. Bu arada zincir üstü verilere göre Ethereum’da %9’luk bir düzeltme, 48 günlük büyümeden sonra aşırı alım olarak kabul edilen piyasanın teknik durumuna bağlıdır. 

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz