Ethereum Aşırı Satış Seviyesine Ulaştı

Ethereum
Ethereum

Traderlar arasında en popüler göstergelerden birine göre Ethereum aşırı satım seviyelerine ulaştı. RSI göstergesi, gerçek trendin gücünü, istikrarını ve geri dönüş olasılığını belirlemek için traderlar tarafından kullanılan en popüler araçlardan biridir. RSI, 30’un altında bir değer gösterdiğinde, varlığın aşırı satıldığı kabul edilir ve satın alma baskısı ortaya çıktığında geri çekilme olasılığı daha yüksektir. Göstergenin Ethereum’un dört saatlik grafiğindeki verilerine göre, varlık 30 değerlerinin altına hareket ederek aşırı satım sınırına girdi. RSI aynı varlık için bu kadar yakın değerlere en son Mayıs-Temmuz aylarında küresel kripto para piyasası düzeltmesi sırasında ulaşmıştı.

Ethereum, ticaretin son iki gününde değerinin %10’unu kaybettikten sonra şimdilerde 3.683 dolardan işlem görüyor. Ether, 10 Kasım’da 4.870 dolarlık ATH’ye ulaşmasından bu yana %23’ten fazla geri çekildi. 

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz