Ethereum Ağı Neredeyse 1 Milyon Coin Yaktı

Ethereum (ETH)
Ethereum (ETH)

Ethereum’u deflasyonist hale getiren güncelleme şimdiye kadar 930.000’den fazla Ethereum coin yaktı. Ağın artan kullanımıyla, yatırımcılar yakında toplamda bir milyon yanmış coin görecekler. Mevcut yakma oranı günde yaklaşık 12.000 coin. Aynı hızda, ağ önümüzdeki 4-5 gün içinde milyonuncu kripto paranın yakıldığını görecek. Ancak güçlü bir piyasa düzeltmesi nedeniyle, Ethereum değerinin %10’unu kaybetti ve bu da yakılan madeni paraların değerinde bir düşüşe neden oldu.

Yüksek yanma oranı ile Ethereum arz ve talep arasında denge kuramaması nedeniyle bir varlığın fiyatı hızla değiştiğinde bir arz şoku durumuna girebilir. Ayrıca traderların elindekileri satmak istemediğini ve başka bir yerde saklamayı tercih ettiğini gösteren, hızla artan döviz çıkışları nedeniyle durum daha da kötüleşebilir. Çoğu kripto para analisti, uzun vadeli yatırımcıların Ethereum’un deflasyonist bir varlık statüsüne ulaştığını görmeyi umduğunu, bunun da ihraç edilenden daha fazla kriptonun yakıldığı durumla karşı karşıya kalacağı anlamına geldiğini belirtiyor.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz