Ethereum Ağ Büyümesi Büyük Bir Artış Gösteriyor

Ethereum
Ethereum

Ethereum fiyatı ve ağ verileri birlikte büyüyor, bu da güçlü bir trendin başlangıcı olabilir. Ekim ayı başından bu yana kripto paraların yükselişe geçmesiyle birlikte Ethereum değer kazandı. Ethereum arka arkaya beş gün boyunca 3.500-3.600 dolar bölgesinde konsolide oldu. Ancak ikinci en büyük kripto para birimindeki fiyat hareketi durgunlaşırken, Santiment on-chain verileri ağda, hem DeFi hem de NFT endüstrilerinin artan popülaritesine bir kez daha bağlanabilecek önemli bir büyüme gösterdi.

Sağlanan zincir üstü veriler, ağda kayıtlı 155.230 yeni adresle ağ büyüme grafiğinde büyük bir artış olduğunu ortaya çıkardı. Bu, 18 Mayıs’tan bu yana bir günde oluşturulan en yüksek adres sayısıdır. Kullanıcı sayısındaki büyük artış, güçlü bir yükseliş işareti olarak kabul edilir, çünkü ağda bulunan daha aktif kullanıcılar, daha fazla işlem ve harcanan ücrete eşittir. Ağda artan büyüme oranları, büyük olasılıkla DeFi endüstrisinin aşamalı yükselişine bağlı. Ethereum, hem DeFi hem de NFT endüstrileri için en popüler zincir olmaya devam ederken, adres sayısındaki artış, kripto para piyasasında fon girişleri sabit kalana kadar büyük olasılıkla bir eğilime dönüşecek.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!
Önceki İçerikBitmain Çin’e Sevkiyatlarını Durdurdu
Sonraki İçerik500 Bin ETH Yakıldı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz