Ethereum %9 Düştü

Ethereum
Ethereum

İkinci en büyük kripto, Birleştirme güncellemesini başarıyla yürüttükten sonra düşüyor. Bugün erken saatlerde Ethereum’da Merge yükseltmesinin uygulanmasından ve Vitalik Buterin tarafından ETH topluluğuna gönderilen tebriklerden sonra, bu blok zincirin yerel parası olan ETH’nin fiyatı düşmeye başladı. İki küçük kırmızı mumdan sonra, saatlik büyük bir mum bastı. Genel olarak, Ethereum %9’un üzerine düştü. Capriole Investments fonunun kurucusu Charles Edwards, bugün erken saatlerde, birçok kişinin Birleştirme’yi bir haber satma etkinliği olarak adlandırdığını tweetledi.

binance

Birleşmenin bir “Ethereum yarılanması” olayı olduğuna inandığından bunun olmayacağını umuyordu. Proof-of-stake protokolüne geçişle birlikte, ETH arzı çok daha yavaş artacak. Ancak Moskovski Capital’in CIO’su, şu anda meydana gelen fiyat düşüşünün, traderların ETH Birleşmesi haberlerini satmasından kaynaklandığına inanıyor.


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!
Önceki İçerikTayland’ın SEC, Kripto Firmalarının Staking ve Borç Verme Hizmeti Sunmasını Yasakladı
Sonraki İçerikBu Ortaklık Sayesinde Dogecoin Ödemeleri Binlerce Mağazaya Yayılıyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz