ETH Döviz Bakiyeleri Düşüşte

Ethereum (ETH)
Ethereum (ETH)

Merkezi kripto para borsalarındaki ETH arzının azalmaya devam ediyor. Ethereum cüzdanlarındaki analiz verileri, son zamanlarda elde edilen tüm zamanların en yüksek seviyelerini gösterdiği için, ETH döviz bakiyeleri son iki yılın en düşük seviyesine geriledi. CryptoQuant ve Glassnode veri toplayıcıları tarafından paylaşılan grafiklere göre, yatırımcılar Ethereum’u kripto borsalarından çekmeye devam ediyor. Son bir haftada ticaret platformlarından çekilen ETH sayısı bir ayın en yüksek seviyesi 1.769.625’e ulaştı.

binance

6.8 milyon ETH, Ethereum 2.0 sözleşmesinde kilitlendi

Glassnode ayrıca, şimdiye kadar ETH 2.0 sözleşmesine yatırılan Ethereum miktarının şaşırtıcı bir şekilde 6.837.922 coine yükseldiğini ve iki günde 100.000 ETH artışla tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştığını paylaştı. Bununla birlikte Glassnode ekibi tarafından paylaşılan verilere göre, yeni ETH cüzdanlarının sayısı tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı ve şimdi 3.861.976’ya yükseldi. Ayrıca, 1.000 ETH veya daha fazla tutan adreslerin sayısı 3 ayın en yüksek noktasına ulaştığı için daha fazla kullanıcının büyük miktarlarda Ethereum satın aldığı ortaya çıktı.


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!
Önceki İçerikCardano (ADA) 1.3 Milyon Dolarlık Giriş Kaydetti
Sonraki İçerikMerkez Bankası: Binance Hollanda’da Yasa Dışı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz