ETH, BTC’ye Karşı Yüzde 40’lık Ralliye Başlayabilir

Bitcoin ve Ethereum
Bitcoin ve Ethereum

Ethereum’un yerel tokeni Ether (ETH), klasik bir teknik modele göre en büyük rakibi Bitcoin’e (BTC) karşı %40’lık bir fiyat rallisi kaydetme olasılığıyla karşı karşıya. Ethereum blockchain yerel varlığı, aşağı doğru eğimli direnç trend çizgisini yukarı doğru kırdı ve yükselişe geçti. Devam eden ETH/BTC fiyat patlaması, son dört aydır benzer bir Üçgen yapısı içinde dalgalandıktan sonra yukarı yönlü bir devam etmeyi bekliyor. Salı günü, ETH/USD döviz kuru %6.61 artarak üç ayın en yüksek seviyesi olan 3.442 dolara yükseldi. Lider kripto para birimi Bitcoin ise sadece %2,5 artarak 48.169 dolara yükseldi ve trader’lar arasında Ether tokenleri için daha yüksek bir ara talep olduğunu gösterdi.

Kripto borsası Ovex’in kurucusu ve CEO’su Jon Ovadia, son ağ güncellemesi nedeniyle Ethereum’un şu anda Bitcoin’den daha iyi temellere sahip olduğunu söyledi. Ovadia, şu ana kadar toplam dolaşımdaki arzdan yaklaşık 146.878,7 ETH yakıldığını belirtti ve güncelleme sayesinde ağın çok daha kullanışlı olacağını dile getirdi.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz