ETH Balinaları Varlıklarını Artırdı

Ethereum (ETH)
Ethereum (ETH)

Son analiz verilerine göre ETH balinaları daha fazla coin kazanırken, Ethereum token’i son düşüşün ardından 3.500 dolarlık alana yeniden ulaştı. Zincir üstü veri satıcısı Santiment ekibi, son 15 hafta içinde Ethereum balinalarının varlıklarına büyük miktarda ETH eklediğini bildirdi. En büyük 10 ETH cüzdan arzı 51 ayın en yüksek seviyesine yükseldi. Santiment, Ethereum’un şu ana kadar 3.537 dolar seviyesini geri aldığı için balinalara ait en büyük 10 ETH cüzdanının, tuttukları Ether miktarında önemli bir artış gösterdiğini belirtti. Son 15 haftada, bu soğuk cüzdanlarda depolanan Ethereum miktarı 51 ayın zirvesine çıktı. Bu adresler artık dolaşımdaki Ethereum arzının %21,38’ini elinde tutuyor. Bu, balinaların Mayıs 2017’nin başından beri ellerinde tuttukları en büyük Ether miktarı olarak kaydedildi.

En büyük ikinci kripto para birimi geçtiğimiz gün yaşanan düşüşe rağmen yeniden toparlandı. CoinMarketCap’e göre Ethereum şimdilerde 3.482 dolardan işlem görmeye devam ediyor.

binance


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz