ETH 2.0 Sözleşmesine Kilitlenen 5.9 Milyon ETH, Toplam Ethereum Arzının %5’ini Oluşturuyor

ETH 2.0 sözleşmesindeki Ethereum sayısı, toplam Ethereum arzının %5,08’i ile tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. eth2validators Twitter kullanıcısının son tweetine göre, bugün Ethereum 2.0 sözleşmesine yatırılan toplam ETH miktarı, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 5.9 milyon ETH’ye yükseldi. Bu, mevcut ETH döviz kurunda 10.267.013.175 dolara ve toplam Ethereum arzının % 5.08’ine eşdeğerdir.

Yatırımcılar ETH 2.0 yükseltmesi uygulanır uygulanmaz doğrulayıcı olmak için Ethereum’larını ETH 2.0 sözleşmesine yatırmaya devam ediyor. Bunun sonunda Ethereum ağı proof of work protokolünden proof of stake protokolüne geçiş yapacak. CoinMarketCap tarafından sağlanan verilere göre ETH, şimdilerde 1.766 dolardan işlem görüyor. İkinci en büyük kripto para birimi olan Ethereum 21 Haziran’da 2.000 doların altına düştü ve bu seviye şimdi dirence dönüştü.

binance


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz