ETC Yüzde 51 Saldırılarını Önlemek İçin Yeni Bir Ortaklıklar Kurdu

Ethereum Classic (ETC) ağı % 51 saldırılarını önlemek adına ChainSafe ve OpenRelay ile ortaklık kurdu. Son haftalarda birçok %51 saldırısına maruz kalan ETC ağı bu gibi saldırılara karşı oldukça savunmasız. Bu nedenle Ethereum Classic Labs, güvenlik ihlallerinin önüne geçmek umuduyla yeni ortaklıklar kurdu. Ethereum Classic ve Core Dev Ekibi, güvenlik tepkileri geliştirmek ve test etmek için hem ChainSafe hem de OpenRelay ile birlikte çalışacak.

Ethereum Classic Labs’ın kurucusu ve başkanı James Wo, OpenRelay ve ChainSafe ile ortaklıklarının ETC ağı için mantıklı olduğunu belirtti ve bu iş birliğinin proof-of-work güvenlik sistemleri ve test ortamlarında ek uzmanlık getireceğini dile getirdi. Ağustos ayı başında düzenlenen Core Devs toplantısında, Ethereum geliştiricileri başarılı % 51 saldırılarının meydana gelmesini önlemek için alınabilecek potansiyel önlemleri tartışmıştı. 

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz