ERC-20 Tabanlı Token’lerin Piyasa Değeri Rekor Kırdı

ERC-20 piyasa değeri ivme kazanmaya devam ettikçe yükseldi. Zincir üzerinde analiz platformu Santiment tarafından yapılan araştırma, tüm ERC-20 tabanlı tokenler için piyasa değerinin tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştığını ortaya çıkardı. Ayrıca piyasa değeri yükselişi ile birlikte ERC-20 coin’leri Ethereum’u bir kez daha geçmeyi başardı.

Mevcut tüm ERC-20 varlıkları için toplam piyasa değeri 46.7 milyar dolarken, Ethereum için şu anda 41 milyar doların biraz üzerinde. Ağustos ayının sonunda kaydedilen Ethereum fiyat artışı token’in piyasa değerini 50 milyar doların üzerine çıkardı, ancak hemen arkasından gelen düzeltme ERC-20 token’lerinin bir kez daha onu aşmasına olanak sağladı. Temmuz ayında yayınladığımız haberden de hatırlayacağınız üzere yaklaşık iki ay önce ERC-20 token’lerinin piyasa değeri 33 milyar dolara ulaştığında Ethereum piyasa değeri sadece 27 milyar dolardı. 

binance


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz