ENS Piyasa Değeri 1 Milyar Doları Aştı

Ethereum Name Service (ENS)
Ethereum Name Service (ENS)

Ethereum Name Service (ENS) Pazartesi günü 586 milyon dolarlık bir piyasa değerine ulaştı. Sadece bir gün sonra ENS piyasa değeri 1 milyar dolara yükseldi ve bu, hizmet için birkaç olumlu ölçümden sadece biri. ENS, interneti kataloglamak ve kullanıcılar için kolayca aranabilir hale getirmek için bir yöntem olan alan adı sisteminin Web 3 versiyonudur. DNS’den farklı olarak ENS, Ethereum tabanlı varlıkları göndermek ve almak için kripto adresleri olarak da kullanılabilen .eth alanları aracılığıyla sansür direncine sahiptir. 31 Ekim’e kadar bir ENS adına sahip olan herkes, 4 Mayıs 2022’ye kadar herhangi bir noktada ENS yönetişim tokenlerini alabilir ve DAO’ya üye olabilir.

Bu arada Dune Analytics’te bulunan verilere göre, ENS Salı günü 7.057 ile yeni .eth adı kayıtları için bir önceki rekorunun iki katından fazla bir rekor kırdı. Dün, 31 Ekim’de airdrop tahsisleri zaten sağlamlaştırılmış olmasına rağmen, 7.125 ile bu rekoru kırdı.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz