En Büyük ETH Cüzdanlarında Neredeyse 50 Trilyon Shib Bulunuyor

Shiba Inu (SHIB)
Shiba Inu (SHIB)

Balinalar genellikle piyasalardaki eğilimleri yöneten kişilerdir. Kripto para endüstrisinde, her rallinin başında satış baskısı olmaması nedeniyle, balinaların yüksek yüzdesi genellikle kripto para için iyi kabul edilir. Son yayınlanan veriler en büyük Ethereum cüzdanlarında balinaların neredeyse 50 trilyon Shiba Inu (SHIB) tokenine sahip olduğunu ortaya çıkardı. Shiba Inu ağının sahip sayısı 1 milyona daha da yaklaşırken, bazı balinalar varlıklarını bırakıyor. Ancak genel piyasa faaliyetine göre balinaların pozisyonlarından çıkmasının nedeni Shib’in performansından ziyade genel kripto para piyasası düzeltmesi.

Shiba Inu pazarından çıkan bazı büyük yatırımcıların yanı sıra, bu yıl yaklaşık %1.000 büyüme ile token’a girmek isteyen bazı balinalar da oldu. Şu anda, en büyük 1000 Ethereum cüzdanı, mevcut günlük işlem hacminin yaklaşık %400’ünü oluşturan 48.8 trilyon Shiba Inu tokenini elinde tutuyor.

binance


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz