Elon Musk’a Göre En Büyük Dogecoin Balinası Robinhood

Elon Musk
Elon Musk

Tesla CEO’su Elon Musk, en büyük Dogecoin (DOGE) balinasının Robinhood olacağını belirtti. Hatırlayacağınız üzere geçtiğimiz günlerde Musk, Dogecoin’in büyük ölçüde eşitsiz dağılımına dikkat çekti ve elinde çok fazla Dogecoin tutan yatırımcıları varlıklarını satmaya çağırdı. Bu adreslerin kime ait olduğu bilinmiyor ancak Musk en büyük Dogecoin balinasının Robinhood olabileceğini söyleyen takipçisinin görüşüne katıldı ve öyle olabileceğini dile getirdi. Bilindiği üzere Robinhood, Ocak ayının sonlarında tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşırken GameStop ticaretini kısıtladıktan sonra büyük bir tepkiyle karşılaştı.

binance

Twitterda oldukça aktif olan Elon Musk ayrıca, MarsCoin’in kesinlikle çıkacağını itiraf etti. Bugün bir takipçisinin ElonCoin isimli yeni bir token çıkarmasını önermesi üzerine Musk, “Gerekirse çıkarırım” yanıtını verdi. Daha sonra konuşmaya katılan Binance CEO’su CZ, token’i çıkarması gerektiğini söyledi ve isminin MarsCoin olabileceğini belirtti. Bunun üzerine Elon Musk, MarsCoin’in kesinlikle çıkacağını duyurdu.


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!
Önceki İçerikIOTA Yüzde 10 Yükseldi
Sonraki İçerikPeter Brandt: Bitcoin Parabolik Yükselişte

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz