Elon Musk Yeni DOGE Güncellemesini Destekledi

Elon Musk
Elon Musk

Tesla CEO’su ve etkili Dogecoin hayranı Elon Musk, Dogecoin (DOGE) topluluğunun yeni yükseltmeyi mümkün olduğunca çok bilgisayara yayma çağrısını destekledi. Tesla ve SpaceX kurucusu Musk, Doge topluluğuna ağın, güvenliğini sağlamaya yardımcı olacak ve ücretlerin azaltılmasına da katkıda bulunacak daha fazla yeni düğüme ihtiyacı olduğunu hatırlattı.

GitHub’a göre dokuz gün önce yapılan yayın, Dogecoin ağını ücretleri düşürmeye hazırlıyor. GitHub’daki blog gönderisi, yeni sürümde çeşitli hataların düzeltildiğini ve ağın performansının çeşitli yönlerde iyileştirildiğini söylüyor. Şimdi, Dogecoin geliştiricileri tüm kullanıcıları bu yükseltmeyi uygulamaya ve böylece tüm ağın performansını artırmaya çağırıyor. Yükseltme, mevcut 1.14 yüklemesi üzerine, onu kaldırmaya, yeniden dizine eklemeye veya yeniden indirmeye gerek kalmadan kolayca kurulabilecek. Bu Dogecoin ücretlerini düşürmek için gereken iki aşamalı yükseltmenin ilk adımıdır.

binance


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz