Elon Musk Yaklaşık 800 DOGE Düğümünün Yükseltilmesini Sağladı

Dogecoin (DOGE)
Dogecoin (DOGE)

Elon Musk’ın iki haftalık tweet’i, yaklaşık 800 Doge düğümünün 1.14.4’e yükseltilmesine yardımcı oldu, ancak daha fazla yeni düğüme ihtiyaç olduğu düşünülüyor. Dogecoin geliştirici hesabı “Doge Whisperer” sahibi topluluğa, dünyanın en büyük yenilikçi girişimcisi ve en etkili DOGE hayranı olan Elon Musk tarafından desteklenen son 1.14.4 Dogecoin yükseltmesinin önemini hatırlattı. 30 Ağustos’ta Musk, yeni Doge düğüm yükseltmesinin öneminin yüksek olduğunu ve ağı daha güvenli hale getireceğini ve daha sonra işlem ücretlerinin düşmesine yol açacağını tweetledi. Doge Whisperer’ın tweetine göre, şimdiye kadar 763 node yükseltmeyi gerçekleştirdi.

Bu arada 7 Eylül’de en büyük sekizinci kripto para birimi Dogecoin 0.30 dolar seviyesinin altına düştü. DOGE en son Ağustos başında bu fiyat seviyesinde görülmüştü. DOGE şimdilerde 0.24 dolardan işlem görmeye devam ediyor.

binance


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz