Elon Musk “The B Word” İsimli Konferansa Katıldı

Tesla CEO’su Elon Musk, Bitcoin’i yaymayı ve kripto para biriminin çevresel etkisi hakkındaki bazı endişeleri ortadan kaldırmayı amaçlayan çevrimiçi bir konferans olan “The B Word” programına katıldı. “The B Word”, kendisini “kriptonun dönüşüm vaadini gösterme ve faydalarını politika yapıcılara, düzenleyicilere ve dünyadaki insanlara iletme misyonuna sahip kripto endüstrisi liderlerinin küresel bir ittifakı” olarak tanımlayan Kripto İnovasyon Konseyi tarafından ortaya atıldı. Üyeler arasında Fidelity, Coinbase, Square ve VC firması Paradigm yer alıyor. Square’in CEO’su ve uzun zamandır Bitcoin hayranı olan Jack Dorsey, şimdiden bir “The B Word” konuşmacısı olarak ilan edildi. Konferans 21 Temmuz Çarşamba günü gerçekleştirilecek.

Musk, geçen ay Dorsey ile yaptığı Twitter konuşmasında konferansa katılmayı gayri resmi olarak kabul etti. Bugün ise Konsey yaptığı duyuruda Musk’ın gerçekten de konferansa katılacağını açıkladı. “The B Word” konferansında öne çıkan diğer konuşmacılar arasında Blockstream CEO’su Adam Back, ARK Invest CEO’su Cathie Wood ve Bitcoin etkileyicisi Nic Carter yer alıyor ve bunların hepsi de Bitcoin konusunda Dorsey kadar iyimser.

binance


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!
Önceki İçerikBitcoin 30 Bin Dolara Düştü
Sonraki İçerikYatırımcılar Dipten Bitcoin Satın Alıyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz