Elon Musk Kirasını Bitcoin Olarak Ödeyebilir

Elon Musk
Elon Musk

Elon Musk, Bitcoin (BTC) olarak kira ödeyen ilk Caruso kiracısı olabilir. Los Angeles merkezli emlak şirketi Caruso, Bitcoin’i konut ve ticari mülklerinde kabul etmek için kripto para borsası Gemini ile ortaklık kurdu. Bununla birlikte emlak şirketi servetinin %1’ini enflasyona karşı bir koruma olarak en büyük kripto para birimine yatırdı. Şirketin kurucusu Rick Caruso, Bitcoin ve kripto para birimlerinin gelecekte “önemli bir rol” oynayacağını öne sürdü.

Caruso’nun kiracıları listesinde Tesla CEO’su Elon Musk da bulunuyor. Caruso henüz milyarderle herhangi bir görüşme yapmamış olsa da Musk’ın kirasını kripto para biriminde ödeyen ilk kiracı olabileceğini söyledi. Bilindiği üzere Tesla, Şubat ayında kripto para birimine yaptığı 1.5 milyar dolarlık yatırımını açıkladıktan sonra Mart ayı sonunda arabaları ve hizmetleri için Bitcoin ödemelerini kabul etmeye başladı.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz