Elon Musk: DOGE İşlem Ücretlerinin Düşürülmesi Önemli Bir Gelişme

Topluluktaki en büyük ve en etkili Dogecoin destekçisi olan Tesla CEO’su Elon Musk, DOGE işlem ücretlerini düşürme girişimleri hakkında bir tartışmaya katkıda bulundu.Dogecoin geliştiricilerinden biri olan Ross Nicoll, geliştiricilerin mevcut DOGE işlem ücretlerini azaltabileceği konusunda karşı çıkanları ikna etmeyi planladığını tweetledi. Bunun üzerine Elon Musk, ücretlerin düşürülmesinin önemli bir gelişme olacağını söyledi.

Tesla CEO’su kripto paranın işlem verimliliğini artırmak için Dogecoin geliştiricileriyle birlikte çalıştığını açıkladı. Bu geliştiricilerden biri olan Ross Nicoll tarafından ilkbaharda başlatılan bu tartışmada topluluk, Doge ücretlerini azaltmanın en iyi yolunu tartışıyor. Mayıs ayının ortalarında Musk, Doge parametrelerinin Bitcoin’den daha iyi bir ödeme birimi yapmak için nasıl iyileştirilebileceğine dair vizyonunu paylaştı. Bunlar arasında DOGE işlem ücretlerini %100 azaltmak vardı.

binance


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz