El Salvador Başkanı McDonald’s Üniformalı Fotoğraf Yayınladı

Nayib Bukele
Nayib Bukele

El Salvador Devlet Başkanı Nayib Bukele, McDonald’s üniformalı bir fotoğrafını yayınladı. McDonald’s üniforması giydiği fotoşoplu fotoğrafını profil fotoğrafı yapan Bukele’nin tweet’i viral oldu ve kısa sürede büyük beğeni topladı. Dogecoin kurucu ortağı Billy Markus, Bukele’yi “McDonald’s club”a davet etti ve “McDonald’s ailesine hoş geldiniz” diye tweet attı. Bu, Markus ve fast food devi arasındaki bir Twitter etkileşiminin, McDonald’s’ta bir ödeme seçeneği olarak DOGE’yi eklemek için bir talep telaşına yol açmasından sonra geldi.

BTC destekçisi Bukele, düşüşe rağmen lider kripto para birimi Bitcoin’e yatırım yapmaya devam ediyor. 22 Ocak’ta, 400 BTC’yi 15 milyon dolara alarak başka bir satın alma duyurdu. Bitcoin, 23 Ocak’ta 34.000 dolara düştükten sonra şu anda 36.000 dolara yakın işlem görüyor. El Salvador, geçen Eylül ayında en büyük kripto para birimini resmi para birimi olarak kabul etti. 

binance


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz