Edward Snowden Bitcoin Almayı Düşünüyor

Bitcoin’in (BTC) 5.500 dolar seviyesine düşmesinin ardından dünyaca ünlü muhbir Edward Snowden 13 Mart’ta yayınladığı bir tweet’te Bitcoin satın almayı planladığını açıkladı.

Amerika’nın izleme ve dinleme aktivitelerini ifşa eden eski NSA çalışanı Snowden, Mart 2018’de Monero’yu kullandığını doğruladı. 2019 sonbaharında Bitcoin’e başvurabileceğini ima eden Snowden bu Bitcoin çöküşü ile birlikte Bitcoin almayı düşündüğünü duyurdu. Dahası, Snowden’ın 2013 yılında gazetecilere binlerce belge sızdırmak için kullandığı sunucular görünüşte Bitcoin’i kullanmak için ödendi, ancak Snowden kripto para birimi ile ilgili endişelerini dile getirdi.

binance

ABD Başkanı Donald Trump, COVID-19 korona virüsünün yayılmasın engellemek adına yeni seyahat kısıtlamaları uygulamaya başladı. Ayrıca 12 Mart’ta Dow ve FTSE, Ekim 1987’deki Kara Pazartesi çöküşünden bu yana en kötü günlerini yaşadılar.


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz