Draper’dan Bitcoin ve Corona Virüs Tahmini

Tim Draper, Bitcoin’in (BTC) corona virüs krizi sona erdiğinde yükseleceğine inanıyor. Corona virüs vakalarının sayısı hızla arttıkça, Bitcoin’in geleceği üzerinde büyük bir belirsizlik bulutu var. Ancak milyarder Tim Draper, bankalar ya da hükümetler değil, Bitcoin’in bu kriz bittiğinde günü kurtarabileceğine inanıyor.

Daha önce Draper 2023 yılına kadar,kripto para piyasasının dünya piyasasının %5’i boyutuna geldiğinde Bitcoin’in 250.000 dolara fırlayabileceğini söylemişti. Lider kripto paranın 5.000 doların hemen üstünde işlem gördüğü göz önüne alındığında bu tahmin şimdilik çok uzak gözüküyor ancak Draper Bitcoin’in 2017’deki yükselişini üç sene öncesinden tahmin etmişti.

binance

Ayrıca 14 Mart’ta Draper, dünyada hükümetlerin korona virüs ile başa çıkma yaklaşımlarını eleştirdi. Milyarder, insanların virüsten çok çökmekte olan bir ekonomiden ölebileceğini açıkladı.


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz