Dogecoin Destekçisi Elon Musk Artık Dünyanın En Zengin İnsanı

Tesla ve SpaceX kurucusu ve aynı zamanda büyük bir Dogecoin destekçisi olan Elon Musk, düyanın en zengin insanı oldu. Tesla hisselerinin son yükselişi sayesinde Musk 188 milyar dolarlık bir servete sahip oldu ve böylelikle 187 milyar doları bulunan Amazon’un sahibi Jeff Bezos ikinci sıraya geriledi.

2020’nin başında sadece 27 milyar dolara sahip olan Musk, geçtiğimiz yıl büyük bir başarı elde etti. Tesla hisselerinin fiyatı, şirket muazzam miktarda nakit harcıyor gibi görünse bile 2020 boyunca yükseldi. Bloomberg, Musk’ın kişisel servet birikimini “belki de tarihin en hızlısı” olarak nitelendirdi. Tesla hissesi bugün yaklaşık % 5 arttı ve hisse başına 800 dolar civarında işlem görüyor. Musk’un dünyanın en zengin insanı seçilmesinin ardından Dogecoin fiyatı da yükseldi. Bilindiği üzere Elon Musk şaka token’i olarak piyasa sürülen Dogecoin’in en sevdiği kripto para olduğunu açıklamıştı.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!
Önceki İçerikBrad Garlinghouse SEC Hakkında Konuştu
Sonraki İçerik55 Milyon XRP Transfer Edildi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz