DKNY Logosunu NFT Olarak Tanıtacak

DKNY
DKNY

Moda evi DKNY, NFT piyasasına katıldı. NFT çılgınlığının ortasında büyük bir moda markası olan DKNY, NFT alanına girmeye hazırlanıyor. DKNY logosunun non fungible token (NFT) olarak yeni logosunun yayınladığını duyurdu. Markanın yeni logosu, New York City’deki önceki bir DKNY duvar resminden ilham alıyor. Bununla birlikte, logo yoğun bir New York caddesinde bisiklete binme sahneleriyle canlandırıldı. Times Meydanı’nın ışıkları, East City Parkway’deki yayalar ve şehir sesi karmaşasının betimlendiği NFT, klasik New York’un “uyumayan şehir” olduğunu hatırlatıyor.

DKNY’nin sahibi olan Yönetici Başkan Yardımcısı veya G-III Apparel Group, şirketin resmi duyurusu aracılığıyla açık artırma hakkında yorum yaptı. “DKNY’nin yeni logomuzu bu sanat formu aracılığıyla piyasaya sürmesinden heyecan duyuyoruz” dedi. “Dijital sanat, markanın New York City ile olan güçlü bağını benzersiz bir şekilde bize özgü bir şekilde vurguluyor ve ilk NFT’miz ile markayı bu dijital alana itiyor.”

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz