DeFi Sektörü Rekor Kırıyor

DeFi
DeFi

DeFi endüstrisine bağlı çok sayıda proje, Fantom TVL’nin %140’lık bir artışla 7 milyar dolara, AnySwap’in %114’lük bir büyümeyle ve sektörün kilitli toplam değerinin 210 milyar dolarlık yeni bir tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmasıyla son zamanlarda hızlı bir büyüme yaşadı. En büyük TVL katkıda bulunanlar, toplamda 43 milyar dolarlık kilitli değerle Curve, AAVE ve MakerDAO olmaya devam ediyor. Endüstri büyümesinin ana nedeni, büyük olasılıkla, kripto para piyasasına genel fon girişlerine bağlı. Daha önce, DeFi endüstrisi için kaydedilen rekor seviyelere Bitcoin satışlarının başladığı Mayıs ayında ulaşılmıştı.

DeFi’de kilitlenen toplam değer, Temmuz ayından bu yana büyüyor ve bazen Bitcoin ve altcoin pazarından daha iyi performans gösteriyor. Daha önce, Soros fon yöneticisi kripto para birimi endüstrisi hakkındaki düşüncelerini dile getirdi ve fonun DeFi endüstrisini araştırdığını ve bunun fonun gelecekte sektöre yatırım yapma niyetini gösterebileceğini paylaştı.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz