DeFi Sektörü Büyümeye Devam Ediyor

defi
defi

Merkezi olmayan finans piyasası hızla genişlemeye devam ediyor. Kilitlenen toplam değeri 155 milyar doları aşan DeFi, kurumsal yatırımcılar için daha ilgi çekici hale geliyor. Finansal hizmet platformu Evrynet, kurumsal yatırımcıları hedefleyen ve DeFi’nin kurumsal düzeyde bir izleyici kitlesine sahip olduğuna dair daha fazla kanıt sunan, yakında çıkacak olan merkezi olmayan finans uygulaması için 7 milyon dolarlık fon topladı. Fonlar, Evrynet’in bir borsa, likidite havuzu ve stake platformu olarak hizmet verecek olan Evry.Finance uygulaması aracılığıyla yatırımcılara kurumsal düzeyde DeFi hizmetleri sağlamasına yardımcı olacak.

DeFi’nin benimsenmesi, kripto kredisi, stake ve likidite madenciliği pazarlarındaki yüksek getirili fırsatlar sayesinde bireysel yatırımcılar arasında da büyümeye devam ediyor. Ancak kurumsal yatırımcılar Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) gibi kripto varlıklarını biriktirme sürecindeyken, DeFi piyasası konusunda çok daha temkinli davrandılar.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz