Binance Smart Chain İle DeFi Alanına Giriyor

Binance 1 Eylül tarihinde merkezi olmayan finans (DeFi) uygulamalarını desteklemek için tasarlanmış paralel bir ağ olan Binance Smart Chain’i (BSC) yayınladı. Binance Smart Chain, Binance Chain Blockchain’i ile birlikte çalışacak. Temel fark, kullanıcıların blok zincirinde uygulamaları çalıştırmasına izin veren akıllı sözleşmelere sahip olması.

Bununla birlikte platformun temel özelliklerinden biri, kullanıcıların hem Binance Chain’in hem de Binance Smart Chain’in yerel tokeni olan Binance Coin’i (BNB) Blockchain’de paylaşma yeteneğidir. Ayrıca Binance CEO’su Changpeng Zhao, Smart Chain’in dünyanın dört bir yanındaki geliştiricilerin Binance Chain ekosisteminde DeFi hizmetleri ve daha pek çok dApp oluşturmalarını mümkün kılacağını aynı zamanda BNB’yi stake etmek için yepyeni bir yöntem, yüksek performans, daha düşük ücretler ve doğrudan bağlantı gibi çeşitli faydalar sağlayacağını belirtti. Haber üzerine BNB’de ciddi fiyatlanma yaşandı.

binance


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz